XVII Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny

W środę 20 marca odbył się XVII Miedzyszkolny Konkurs Ekologiczny. Tym razem tematyką konkursu była woda i jej znaczenie w naszym życiu. W konkursie wzięło udział 9 zespołów że szkół podstawowych i branżowych z Gdyni, Rumii, Wejherowa i Mostów. Uczniowie rozwiązywali test o wodzie oraz zadania praktyczne dotyczące miedzy innymi oszczędzania wody, zanieczyszczeń wód na Ziemi i naszego śladu wodnego. Wykonali też pracę plastyczną pod hasłem „Żaglówką dookoła świata. Na zwycięzców czekały nagrody w postaci zestawów klocków lego i gier planszowych.
A oto wyniki Konkursu:
W kategorii szkół podstawowych zwyciężył zespół z SP nr 6 w Rumii, II miejsce zajął zespół z SP nr 10 w Gdyni a III miejsce uczniowie z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Mostach.
W kategorii szkół branżowych zwyciężył zespół ze Szkoły Branżowej nr 5 w Wejherowie, II miejsce zajął zespół z naszej Szkoły Branżowej nr 7 w składzie: Jakub Kościelniak i Piotr Kulig, a III miejsce zajęli uczniowie z SPP nr 2 w Gdyni.
Serdecznie gratujemy!!!

Współorganizatorem konkursu jak zawsze był Komunalny Związek Gmin „Dolina Redy i Chylonki” a organizatorem z ramienia szkoły p. Marzena Jaworska.